התנאים הכלליים של ארמדיל 

 

 

 1. זכויות היוצרים על הקוד ועיצוב האתר הנם רכוש של החברה, הלקוח יוכל לקבל את קבצי האתר שעוצבו עבורו לשימושו בתום תקופת השירות.
 2. לחברה שמורה הזכות לציין קרדיט בתחתית האתר הכולל טקסט וקישור על פי שיקול דעתה אשר יופיע בכל עמודי האתר. 
 3. תקופת חבילת השירות תחל להיספר עם העלאת האתר על השרת ושליחת הסקיצה ללקוח.
 4. האתר נבנה במערכת בניית אתרים המופעלת על ידי החברה ויתארח בשרתי החברה בלבד. נפח האחסון של האתר יהיה בהתאם לחבילה שנבחרה והלקוח מתחייב לעשות שימוש הוגן וסביר במערכת ובשרתי החברה זאת בהתאם לתנאי השימוש של מערכת בניית האתרים.
 5. בניית האתר וחבילת השירות ניתנים כהטבה מיוחדת במסגרת שיתוף פעולה ולצורך כך נרכש עבור הלקוח עם ביצוע העסקה זיכיון לתקופה שבחר שלא ניתן להשיב את תמורתם, בהתאם לכך הסכם זה לא ניתן לביטול.
 6. במידה ולקוח שילם עבור עיצוב האתר משוריינים לו עקב כך מעצבים בסטודיו, לפיכך במידה ולקוח ביקש לעצור את העבודה לפני תחילת שיחת ההפקה ללקוח תינתן אפשרות לקבלת החזר בסך 50% מעלות עיצוב האתר.
 7. במידה ולקוח מעוניין להפסיק את חבילת השירות שנרכשה, יוכל לעשות זאת אך לא יינתן החזר כספי.
 8. עם תום תקופת חבילת השירות שנרכשה, בכדי לשמור על רציפות וזמינות האתר ברשת, תחודש חבילת שירות לתקופה נוספת כפי שנבחרה על ידי הלקוח באופן אוטומטי, אלא אם כן נמסרה הודעה אחרת.
 9. כחלק מחבילת השירות הלקוח זכאי לקבלת שירות תמיכה סיוע והדרכה על מערכת ניהול התוכן עד 3 שעות בשנה, לאחר עליית האתר לאוויר ניתן לרכוש חבילות שעות שירות נוספות בהתאם לצורך.
 10. לארמדיל לא תהיה חבות כלפיך ו/או כלפי צד ג' כלשהוא לרבות משתמשי הקצה, בגין כל נזק ישיר, עקיף, אינצידנטלי, מיוחד או תוצאתי, מכל סוג שהוא, הנוגע לשימושך במערכת, או לכל שימוש שהוא באתר שייבנה במערכת או בכל אתר או משאב המקושר, המופנה או הנגיש דרך אתר זה, או בגין שימוש בחומרים, מידע, מוצרים או שירותים כלשהם, הורדתם או גישה אליהם, לרבות, ומבלי לגרוע בכלליות האמור, אובדן רווחים, הפרעה למהלך העסקים, אובדן חסכונות או אובדן תוכניות או נתונים.
 11. מניין הימים לעניין האחסון ו/או תקופת ההתחייבות יחל להיספר החל מתום 14 יום ממועד חתימת ההעסקה מידה ולא נשלחו חומרים לעיצוב האתר, במידה ונשלחו החומרים לעיצוב והתכנים מניין הימים כאמור יחל להיספר מיום שליחת הסקיצה ללקוח.
 12. קרדיטים עבור החברה ולפלטפורמה הטכנולוגית יוצבו בתחתית האתר עם לינק לאתרים הרשמיים.
 13. בחתימתו להלן מאשר הלקוח לחברה לחייב את כרטיס האשראי שלו מידי חודש עבור השירות. פרטי הכרטיס יוזנו באמצעות הממשק האינטרנטי אשר תספק החברה ו\או בשיחה טלפונית ע"י נציג החברה.
 14. למתקשרים בהסכם זה לא תהא אפשרות לביטול, אלא רק בחלוף תקופת חבילת האחסון שנבחרה ממועד עליית האתר לאוויר, שכן בניית האתר הינה במחיר ההטבה בתנאי שהאתר יהיה פעיל בהתאם לתקופה שנבחרה וארמדיל תוכל להציגו כאתר לדוגמא.
 15. בתום תקופת חבילת האחסון שנבחרה, מובטח ללקוח שדמי האחסון ימשיכו להיות משולמים מדי חודש בחודשו בגובה המחיר החודשי של החבילה שנבחרה ולא יועלו, אלא אם כן נשלחה הודעה אחרת או הועברה בקשה למעבר לחבילה אחרת.
 16. המחיר אינו כולל רכישת שם דומיין, רכישת SSL, קידום / פרסום,  אנימציות בפלאש, חיבור למערכות מידע, בנייה של טפסי הרשמה ייחודיים, עלות רכישת פונטים או תמונות במידה וידרשו. כל שירות נוסף או סקיצה נוספת יינתן בעלות, לפי מחירון "שירותים נלווים" באמצעות לשכת השירות.
 17. כל זכויות היוצרים על התכנים באתר הינן באחריות הלקוח – מובהר כי אין ולא תהא זכות יוצרים בתבניות המשמשות בסיס לאתר ובעיצוב האתר.
 18. המחיר כולל רישיון שימוש במערכת ארמדיל לצורך האתר, ואינו כולל את הזכויות על קוד התוכנה או מתן הקוד ומודולים.
 19. האתר יתארח בשרתי ארמדיל בלבד, נפח האחסון יהיה עד MB100  ונפח התעבורה יהיה עד GB5.
 20. הגישה והשימוש במערכת ארמדיל ובאתר כפופים לתנאי השימוש הכלליים התקפים של ארמדיל ביחס לשימוש כאמור.
 21. האתר יותאם לצפייה ב-דפדפני FIRE FOX, chrome,  SAFARI בגרסאותיהם המעודכנות.
 22. הלקוח יספק את החומרים לאתר בפורמט דיגיטאלי המתאים לאינטרנט, כל זכויות היוצרים על החומרים באתר הינן באחריות הלקוח בלבד.
 23. לוחות זמנים- השירות מתחיל מיד לאחר חתימת העסקה עם השיחה עמכם קבלת החומרים ארגונם ואפיונם וקביעת מועד לעיצוב האתר, אנו מתחייבים ששליחת הסקיצה תיעשה תוך 45 ימי עסקים מיום אישור מבנה האתר והעברת כל התכנים (שליחת הסקיצה תחשב כסיפוק השירות), על הלקוח להשיב אישור או רשימת תיקונים מלאה ומסודרת לביצוע אשר תבוצע במלואה ולאחר מכן האתר יועלה לאוויר.
 24. באחריות הלקוח לאשר את התכנים המוזנים באתר, ובכל מקרה החברה אינה אחראית על התכנים המוזנים גנרית על ידה ועל מהימנותם.
 25. תנאים אלה הנם כחלק מההסכם, במקרה של סתירה בינהם לכתוב בהסכם, הכתוב בהסכם ייגבר.
 26. ט.ל.ח.

מאמרים.

 

שלח

שם מלא:

שדה חובה.

תודה רבה!

פנייתכם התקבלה ונשלחה בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה.

אי-מייל:

שדה חובה.

דברו איתנו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הודעה:

שדה חובה.

 שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות

9:00-15:30
office@armadil.co.il

עיצוב אתרים