בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והיכולת שלנו לספק מגוון פתרונות Web, אנו בארמדיל הפעלנו מספר רב של שיתופי פעולה עם גופים מהגדולים במשק הישראלי; 'עסקים בישראל צומחים ברשת' בשיתוף עם Google ומשרד התמ״ת, 'אתר לכל סוכן' בשיתוף עם לשכת סוכני הביטוח בישראל, פרוייקט בשיתוף עם מחלקת SMB של חברת סלקום ועוד.

 

 

טיפים לקידום אורגני בסיסי

אחד ההיבטים היותר חשובים בניהול אתר והצלחתו הוא קידום אורגני.

קידום אורגני הוא למעשה תהליך שמטרתו לשפר את מיקום אתרכם ב"תוצאות הרגילות" (הלא ממומנות) של מנועי החיפוש המובילים ובכך לשפר את הנוכחות האינטרנטית שלכם.

חשיבותו של אתר סלולרי

האתר שלכם עדיין לא מותאם למובייל? המאמר הבא הוא בשבילכם.

יותר ויותר אנשים מחזיקים ברשותם סמארטפון – מה שגורם לעלייה מתמדת של כמות גולשים המגיעים לאתרים שונים דרך דפדפני הסלולר. על פי מחקרים ובדיקות שונות שנעשו נכון לשנת 2015, כשני שליש מפעילות הגלישה באתרים נעשית דרך המובייל.

 

 

מפתחות לבנייה נכונה של אתר

קבלו מספר עקרונות מפתח ליצירת אתר חדש.

כאשר מתחילים בתהליך הקמת אתר, ישנם מספר מפתחות מרכזיים להצלחה: שימוש בצילומים איכותיים, הצגת פרטי יצירת קשר וגישה לבית העסק בצורה קלה וברורה לגולש, פירוט השירותים והערך ללקוח וכמובן מקום בו ניתן להשאיר לבעל העסק הודעה.

 

 

כיצד לבחור שם דומיין לעסק?

הדומיין מהווה את שער הכניסה לאתרכם ויש לבחור את שמו בחוכמה.

דומיין, הלכה למעשה, הינו כתובתו האינטרנטית של העסק ובמרבית המקרים גם סיומת כתובת המייל של בעל העסק. לשם הדומיין של האתר שלכם יש השפעה גדולה מאוד על האופן בו גולשים ימצאו ויזכרו את האתר.

Click Here to Edit Your Title

Month, DD, YYYY

קידום אורגני הוא למעשה התהליך שמטרתו לשפר את מיקום אתרכם ב"תוצאות הרגילות" (הלא ממומנות) של מנועי החיפוש המובילים ובכך לשפר את הנוכחות האינטרנטית שלכם.

כיצד נכתוב תוכן שיווקי לאתר?

תוכן שיווקי נכון וממוקד הוא אחד המפתחות להצלחת אתרכם.

שיוף המסרים המרכזיים, המנעות מעומס מילים והתמקדות בהנעה לפעולה הם רק חלק מהפרמטרים המרכזיים ביצירת תוכן שיווקי נכון לאתרכם. בנוסף, שילוב של תמונות איכותיות הקשורות לפעילות העסקית יוסיף משמעותית לנראות האתר.

יש לכם פרוייקט שתרצו להתניע? תנו לצוות שלנו לייצר לכם חזות ברשת.

מאמרים.

03-6870031

שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

Webydo.

 

שלח

שם מלא:

שדה חובה.

תודה רבה!

פנייתכם התקבלה ונשלחה בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה.

אי-מייל:

שדה חובה.

דברו איתנו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הודעה:

שדה חובה.

 שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

עיצוב אתרים