עסקים בישראל צומחים ברשת

חזון ומטרות


בעידן המודרני, כשלאינטרנט תפקיד כה משמעותי בקידום עסקים בעולם, השותפים תוכנים מאמינים כי גם בישראל מגיע לכל עסק, בכל גודל, ליהנות ממה שיש לאינטרנט להציע.

 

״עסקים בישראל צומחים ברשת״ באה לעזור לכל העסקים בישראל להיות ברשת ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.

 

מחקר מקינזי מגלה כי היקף כלכלת האינטרנט בישראל צפוי לעלות מ-50 מיליארד ש”ח ב-2009 לכ-85 מיליארד ש”ח בשנת 2015. המשימה שלנו היא להעניק ל-20,000 עסקים כמו שלך את הכלים הנחוצים, בחינם, כדי ליצור נוכחות ברשת ולקחת חלק בהצלחה.

מהי התוכנית?


עסקים בישראל צומחים ברשת היתה תוכנית לאומית, בעידוד ובחסות משרד התמ"ת, שמטרתה הקמת אתר אינטרנט לכל עסק בישראל.

התוכנית איפשרה לבעלי עסקים בישראל להקים אתר בצורה קלה על בסיס מערכות ארמדיל.

 

התוכנית בוצעה בשיתוף פעולה עם: ארמדיל ארמדיל ממשיכה כיום את הפעלת התוכנית "עסקים בישראל צומחים ברשת" במתכונת חדשה. האשף, אותו פיתחה החברה, הקרוי "Armadil Wizard", הינו הבסיס לתוכנית זו בשילוב עם מערכת ניהול התוכן המתקדמת של חברת הטכנולוגיה WEBYDO. שילוב זה מספק פתרון מושלם לבניית אתרים לעסקים. ארמדיל מעמידה לרשות הפרוייקט את מערך התמיכה המוביל שלה אשר יספק שירות יעיל וידידותי לטובת לקוחות התוכנית והצלחתם. 

 

שיתופי פעולה נוספים

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והיכולת שלנו לספק מגוון פתרונות Web, אנו בארמדיל הפעלנו מספר רב של שיתופי פעולה עם גופים מהגדולים במשק הישראלי; 'עסקים בישראל צומחים ברשת' בשיתוף עם Google ומשרד התמ״ת, 'אתר לכל סוכן' בשיתוף עם לשכת סוכני הביטוח בישראל, פרוייקט בשיתוף עם מחלקת SMB של חברת סלקום ועוד.

פרוייקט Google

בפברואר 2012 חברה Google אל משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, כ.א.ל עסקים, דואר ישראל, iDigital, B2C Print והחברות Webydo וארמדיל בכדי לפתח את תוכנית "עסקים בישראל צומחים ברשת" ולסייע לעסקים קטנים להקים אתר אינטרנט ולצמוח ברשת. אנחנו מאוד גאים שיכולנו לסייע לכל כך הרבה אנשים לעשות את הצעד הראשון.

שותפים לדרך:

מעוניינים ליזום שיתוף פעולה עסקי איתנו? נשמח לעמוד לשירותכם.

פרוייקט Google

פרוייקט הדגל של חברת Google ישראל, בוצע ע"י חברת ארמדיל והתבסס על תשתיות חברת האם שלה - Webydo.

 

שלח

שם מלא:

שדה חובה.

תודה רבה!

פנייתכם התקבלה ונשלחה בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה.

אי-מייל:

שדה חובה.

דברו איתנו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הודעה:

שדה חובה.

 שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות

9:00-15:30
office@armadil.co.il

עיצוב אתרים