עשרת הצעדים לבניית אתר מצליח

אחד ההיבטים היותר חשובים בניהול אתר וקידומו הוא קידום אורגני - מקבץ של פעולות אשר משפיעות על מקום אתרכם בתוצאות החיפוש ב- Google.

פורסם בתאריך: 1/1/2016

בחירת סגנון האתר 

 

סגנון האתר יקבע במידה רבה את אופיו. ישנם סגנות המתאימים יותר להיי-טק, ישנם לנותני שירותים, ישנם לבעלי מקצועות חופשיים וכיו"ב. רצוי לערב בבחירת סגנון האתר גורמים אשר דעתם חשובה לכם (משפחה\שותפים עסקיים וכיו"ב) ותמיד ניתן לשמוע את דעתו המקצועית של נציג ארמדיל.

 

בחירת צבעי האתר 

 

כחלק ממיתוג, חשוב שכל השפה הגרפית בה אתם משתמשים תהיה אחידה, ובכלל זה צבעי המיתוג (בפרסומים, בלוגו, בחתימת המייל, בכרטיס הביקור וכמובן באתר). במידה ויש לכם כבר שפה וצבעים, מומלץ להתאים את הצבעים הנבחרים לצבעי המותג, במידה ולא- יש לכם הזדמנות נהדרת לבחור צבעים שמרגישים נכון וליצור שפה גרפית לעסק.

 

שילוב תמונות באתר 

 

בעוד אנו יודעים להציע לכם מאגר תמונות מצומצם לבחירה, לכם קיימת האפשרות, באמצעות ממשק ניהול התוכן לשלב כל תמונה שתבחרו מהמאגר שלכם, או תמונה שרכשתם באופן חוקי מאחד המאגרים ברשת. חשוב מאוד להקפיד: א. על התמונות שאתם משלבים להיות באיכות גבוה מחד, ובמשקל של לא יותר מ- 300KB מאידך. ב.יש לשלב תמונות, אשר הינכם בעלי זכויות היוצרים בהן ו\או קיבלתם אישור מפורש להשתמש בהם לצרכיכם.

 

לוגו האתר

 

יש להקפיד ולשלב את לוגו המותג במקום המיועד לכך באתר, ובפורמט האיכותי ביותר הקיים.

 

בחירת שם האתר (דומיין)

 

במידה ואין ברשותכם שם דומיין, זה הזמן לבחור את השם אשר יופיע בשורת כתובת האתר (www.XXXX.co.il). רצוי לבחור שם קצר קליט המתכתב עם שם המותג או לחילופין המתאר את תחום עיסוקכם. זה הזמן גם להחליט מה תהיה סיומת האתר (co.il\com\). במידה וכבר יש ברשותכם שם דומיין-  אנו נסייע לכם לקשר אותו בצורה הנכונה לאתרכם החדש. 

תכנים תכנים תכנים 

 

יופי, שלד האתר כבר מוכן! עכשיו נשארה המשימה אולי החשובה ביותר- כתיבת תוכן האתר. נושא זה דורש זמן, מחשבה ויצירתיות. במידה ואין לכם את אחד המרכיבים, ניתן לפנות לחברות שונות בתחום המתעסקות בכתיבת תכנים לאתרים (נשמח להמליץ לכם מניסיוננו). זכרו- אתר ללא תוכן או לחילופין תוכן רע ומבולגן הוא כרטיס ביקור שלילי לעסק.

 

שימוש במערכת ניהול התוכן

 

לרשותכם עומדת מערכת ניהול תוכן (CMS) מהמתקדמות בעולם- נצלו אותה! המערכת תאפשר לכם לעדכן באופן שוטף וללא עזרה את התוכן באתר, לשלב תמונות בגלריה, לקשר קישורים, לעלות טפסים ומלא שדות החיוניים לקידום האתר ועוד. השכילו להתנסות ולהשתמש במערכת. לעזרתכם סרטוני הדרכה לשימוש במערכת : http://armadil.co.il/support.html

 

עמוד צור הקשר

 

אל תסתפקו בתיבות פנייה ישירות אליכם בלבד. הקפידו לשלב במקום בולט באתר ובעמוד "צור קשר" טלפונים ישירים וכן כתובת דוא"ל בה ניתן להשיגכם. הקלו על הפונים הפוטנציאלים את הפנייה.

 

טופס SEO) Search engine optimization)

 

במערכת ניהול התוכן אשר ברשותכם, יכולות מתקדמות להגדיר עבור כל דף ודף הגדרות שונות, אשר יאפשרו למנועי החיפוש ובראשם גוגל, לאתר ביתר קלות את אתרכם. בעוד ומרבית השדות מיועדים למילוי ע"י חברה מקצועית מהתחום (חברת קידום אתרים), שלושת השדות הראשונים (Title\description\key words) ניתן למלא בעצמכם. השתמשו בסרטוני ההדרכה למידע נוסף בנושא.

 

פרסום פרסום פרסום

 

מזל טוב! יש לכם אתר. זה נחמד, אבל לא מספיק. עכשיו הגיע הזמן לנתב כמות גולשים משמעותית אל האתר, לחשוף אותו, לקבל לידים ולהתחיל לעבוד! פרסום באמצעות הכלים השונים בגוגל, היא דרך נהדרת לעשות את כל האמור לעיל. 200 ₪ מתנה לפרסום כבר מחכים לכם אצלנו- לא תנסו?

יש לכם פרוייקט שתרצו להתניע? תנו לצוות שלנו לייצר לכם חזות ברשת.

מאמרים.

 

שלח

שם מלא:

שדה חובה.

תודה רבה!

פנייתכם התקבלה ונשלחה בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה.

אי-מייל:

שדה חובה.

דברו איתנו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הודעה:

שדה חובה.

 שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות

9:00-15:30
office@armadil.co.il

עיצוב אתרים