עשרת הדיברות למערכת ניהול התוכן

כאשר מטפלים באתר דרך מערכת ניהול התוכן ישנם מספר דגשים, טכניים ועקרוניים, שיש לקחת בחשבון על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

פורסם בתאריך: 1/1/2016

1. דלת הכניסה שלכם למערכת

 

סיימתם את תהליך ההרשמה ובחירת התבנית, עכשיו נשאלת השאלה, איפה מעלים ומעדכנים תוכן. היכנסו ללינק שצורף בסוף ההרשמה או שנשלח אליכם באמצעות המייל. התחברו למערכת באמצעות שם המשתמש והסיסמא, אותם הזנתם בהליך ההרשמה או שנמסרה לכם על ידי נציגי החברה. עם ההתחברות למערכת, לחצו על כפתור "ערוך אתר" כדי להיכנס למערכת ניהול התוכן של האתר.

 

2. ניווט בין עמודי האתר במערכת

 

ניתן לדפדף בין עמודי האתר בלחיצה על שם העמוד מתוך התפריט בזמן העבודה על המערכת.

 

3. מסגרת הקסם

 

סביב כל אלמנט בר עריכה באתר, תופיע מסגרת הקסם שתאפשר לכם לערוך את אותו אלמנט, לדוגמא: עריכת טקסט או תמונה.

 

4. צפייה באתר החי ברשת

 

בזמן העבודה על המערכת, תוכלו בכל שלב ללחוץ על הכפתור "צפה באתר" כדי לצפות באתר במצבו הקיים ללא השינויים.

 

5. תוכן, תוכן, תוכן

 

"הבשר" של האתר שלכם תלוי בחומרים שתאספו, תערכו ותעלו בסופו של דבר לעמודי האתר. כדי לערוך תכנים באתרכם, עברו עם העכבר על הטקסט הרצוי ולחצו על כפתור "ערוך" על מנת להיכנס לחלון עורך הטקסט, המוכר מתוכנת ה- Word ובו פעולות בסיסיות לעריכת הטקסט כגון: שינוי צבע, גודל פונט, הדבקה של טקסט אחר ועוד. בסיום העבודה בחלון זה, לחצו על כפתור "סגור". 

 

6. תמונה אחת שווה אלף מילים

 

השקעתם וצילמתם/רכשתם תמונה המתאימה לשילוב בעמוד הבית שבאתרכם, היכנסו והעלו אותה בקלות למערכת דרך ספריית המדיה או במעבר עכבר על התמונה, לחצו על כפתור "החלף תמונה". כדי להחליף את תמונת הבאנר שבעמוד הבית, עברו עם העכבר על התמונה ולחצו על כפתור "ערוך" כדי לבחור תמונה מספריית המדיה שתחליף את התמונה המקורית. באותו האופן, תוכלו לעדכן גם את תמונת הלוגו שבאתרכם. טיפ: רצוי להתאים את גודל התמונה שאותה מעלים למידות הקיימות באתר. כל השינויים שתעשו באתר יופיעו מיידית במערכת 

7. מה קורה בעמוד עם יותר מתמונה אחת - לדוגמא עמוד גלריה?

 

בעמוד גלריה, תוכלו לנהל את סדר התמונות המוצגות, למחוק תמונות ולהעלות חדשות. כדי להיכנס לעריכת הגלריה, עברו על העכבר על הגלריה ולחצו על כפתור "ערוך".

 

8. המאמר שלכם שווה יותר!

 

בעמוד מאמרים תוכלו לתת ביטוי לרשימה של נושאים/קטגוריות/מוצרים/כתבות שברצונכם לפרסם באתרכם. רשימה זו ניתנת לעריכה מבחינת התוכן או התמונות וכן ניתן לארגן את סדר הפריטים ולהחליט מה להציג ומה לא. ניתן לעדכן או לעצב את עמוד זה בצורה שונה ולהתאים את התוכן המוצג לעיצוב חדש. כדי לעשות זאת התייעצו עם נציג ארמדיל.

 

SEO .9 זאת לא מילה גסה

 

Search Engine Optimization = SEO ובעברית אופטימיזציה למנועי חיפוש. פעולה זו יכולה לסייע לכם בקידום האתר במנועי החיפוש של גוגל, כיצד אתם שואלים? בניהול עמודי האתר עברו עם העכבר על השורה הרצויה, שם תמצאו כפתור הנקרא SEO, לחצו עליו. במסך זה תוכלו לנהל את שלושת הפרמטרים הראשונים בעצמכם )עבור כל עמוד( וכך תוכלו לשפר את הסיכויים לקדם את אתרכם. היעזרו בהסברים המוצגים במסך זה.

 

10. חשבתם שסיימתם לעבוד על האתר?

 

כמעט. המערכת מבצעת שמירה אוטומטית של השינויים המבוצעים, תוך כדי העבודה ולכן תוכלו לעבוד בראש שקט. )שימו לב לחיווי הירוק שבחלק העליון של המסך( כדי לפרסם את השינויים, עליכם ללחוץ על כפתור בסיום העבודה על האתר.

יש לכם פרוייקט שתרצו להתניע? תנו לצוות שלנו לייצר לכם חזות ברשת.

תמיכה.

 

שלח

שם מלא:

שדה חובה.

תודה רבה!

פנייתכם התקבלה ונשלחה בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה.

אי-מייל:

שדה חובה.

דברו איתנו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הודעה:

שדה חובה.

 שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות

9:00-15:30
office@armadil.co.il

עיצוב אתרים