הגדרת דומיין לאתר

על מנת לבצע קישור בין כתובת האתר הראשונית (כתובית המשנה) וכתובת האתר המבוקשת (דומיין) יש לבצע מספר הגדרות בממשק הניהול של ספקית הדומיין שלכם.

פורסם בתאריך: 1/1/2016

במדריך זה נציג הנחיות לעדכון כתובת ה- ARECORD בממשקי הניהול של החברות Livendns   ,DomainTheNet ו- GoDaddy. צוות התמיכה המקצועית שלנו ישמח לספק לכם תשובות נוספות למקרה ולא קבלתם תשובה מובנת ומדוייקת מצוותי התמיכה של ספקי הדומיין.

 

הפניות Livedns

 

 1. לצורך ביצוע ההפניה בצורה תקינה יש להיכנס תחילה לפנל ניהול הדומיין שלך לפי פרטי המשתמש שברשותך. לאחר מכן יש ללחוץ על אייקון ה- "ניהול". 
 2. יש ללחוץ על לחצן ניהול ה DNS המתקדם.
 3. הפניות A לכתובת 107.178.253.32. 
  לאחר הכניסה לפנל הגדרות הדומיין יש לבחור את סוג ההפניה שברצונכם לבצע. בצילום מסך זה מופיע הסבר לביצוע הפניה מסוג A-record. תחילה נלחץ על לחצן ה"בחר", נבחר את סוג ההפניה ונלחץ על הוסף. 
 4. בפנל הגדרות הדומיין יש לבחור את סוג ההפניה שברצונכם לבצע.  בצילום מסך זה מופיע הסבר לביצוע הפניה מסוג CNAME  לכתובת g1.webydo.com. תחילה נלחץ על לחצן ה"בחר" ,נבחר את סוג ההפניה ונלחץ על הוסף. תחילה נוסיף הפניה מסוג CNAME ונגדיר לפי הפרטים שקיבלתם בהודעה. נקפיד להוסיף * (כוכבית) בחלונית הראשונה.
 5. בנוסף להפניית ה- CNAME נוסיף הפניה נוספת מסוג Arecord לכתובת הדומיין שלכם ללא ה WWW לפי כתובת ה- IP שקיבלתם וכפי שמופיה בצילום המסך המצורף.

 

הפניות Domain The Net

 

יש להיכנס למערכת ניהול הדומיין והחשבון שלכם עם שם המשתמש והססמה שברשותכם.

לחץ על אייקון ה"דומיינים שלי" לצורך כניסה לעריכת/עידכון הדומיין והרשומות שלו.

לחצו על לחצן "ניהול דומיין" המופיע בשורת שם הדומיין שלכם המחובר למערכת ולאתר שלכם.

בחלון שיפתח עם כל הפרטים שלכם לחצו בצד שמאל למטה על לחצן "ניהול רשומות והפניות לצורך עדכון מחדש של הרשומות וההפניות שלכם.

לחצו על לחצן העריכה לצורך ביצוע עדכון הפנייה לפי לכתובת ה IP (107.178.253.32) שקיבלתם, בסיום לחץ על אישור להשלמת הפעולה.

בחלונית שתפתח יש להזין את כתובת ה IP שקיבלתם בשדה כפי שמסומן בצילום המסך, בסיום לחצו על " המשך" . הכתובת היא : 107.178.253.32

יש לחזור על הפעולה פעם נוספת ולהקפיד להגדיר את הדומיין להפניות עם וללא WWW, או לדיוק הגדרה אחת עם סימון * (כוכבית) והגדרה שניה עם סימון @ (כרוכית) כפי שמופיע בצילום המסך בשלב החמישי.

ניתן לבצע את הפעולה עם הגדרות CNAME כפי שנראה בצילום המסך הזה, במידה ונוצר הצורך לכך, פרטים נוספים תוכלו לקבל מצוות התמיכה הזמין לשרותכם.

יש לכם פרוייקט שתרצו להתניע? תנו לצוות שלנו לייצר לכם חזות ברשת.

הפניות GoDaddy

 

 1. יש לבצע כניסה למערכת ניהול הדומייל שלכם באתר GoDaddy לפי פרטי המשתמש שברשותכם. תוכלו להיעזר בצילום המסך המצורף.
 2. תחת לשונית ה " domains " לחצו על לחצן " Launch " לצורך כניסה לביצוע עדכוני רשומות והפניות.
 3. לחצו על שם הדומיין אותו אתם רוצים לעדכן. 
 4. לחצו על לחצן ה " עיפרון " לצורך ביצוע עידכון הרשומה ,שימו לב שיש לבצע את העדכון על כתובת הדומיין עם וללא ה WWW או לדיוק הגדרה אחת עם סימון * (כוכבית) והגדרה שניה עם סימון @ (כרוכית,שטרודל) את הרשומה יש להפנות לכתובת 107.178.253.32. 
 5. לחצו על לחצן ה " Save Zone File " לצורך ביצוע שמירה ועידכון הרשומה ,שוב , שימו לב שיש לבצע את העדכון על כתובת הדומיין עם וללא ה WWW או לדיוק הגדרה אחת עם סימון * (כוכבית) והגדרה שניה עם סימון @ (כרוכית,שטרודל).

תמיכה.

 

שלח

שם מלא:

שדה חובה.

תודה רבה!

פנייתכם התקבלה ונשלחה בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה.

אי-מייל:

שדה חובה.

דברו איתנו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הודעה:

שדה חובה.

 שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות

9:00-15:30
office@armadil.co.il

עיצוב אתרים