מערכת ניהול התוכן - שאלות ותשובות

במאמר זה נציג תשובות למגוון שאלות נפוצות בנוגע למערכת ניהול התוכן, גרסא 6. בין היתר, נושאים הקשורים לטיפל בעורך הטקסט, טיפול בתמונות, טופס צור הקשר ועוד.

פורסם בתאריך: 1/1/2016

כיצד מחליפים את תמונת הלוגו/הבאנר?
 

מניחים את העכבר על גבי התמונה ולוחצים על כפתור "החלף תמונה". בוחרים תמונה ישירות מהמחשב. חשוב לוודא שגודל הקובץ לא יעלה על 2 מגה. התמונה החדשה תוצג על גבי האתר מיד בתום העלאת הקובץ.

 

האם צריך לעדכן את הלוגו בכל העמודים?

 

עדכון הלוגו מתבצע פעם אחת. עדכון הלוגו בעמוד הבית יחול באופן אוטומאטי על כל יתר העמודים באתר. 

 

כיצד מעתיקים תוכן מקובץ אל מערכת התוכן?
 

עורך הטקסט במערכת מאפשר להעתיק אליו טקסט ישירות מקובץ Word. לשם כך, יש להעתיק את הטקסט הרצוי, ללחוץ על כפתור "ערוך" במקום בו רוצים להכניס את הטקסט, למחוק את הטקסט הקיים ולהדביק במקומו את הטקסט הרצוי. לאחר מכן לחץ על כפתור "שמור".

 

האם ניתן להוסיף תמונה בתוך עורך הטקסט?


כמובן. יש ללחוץ על "ערוך" במקום הטקסט הרצוי. לאחר מכן יש ללחוץ על הסמל של התמונה שנמצא בצד שמאל בסרגל הכלים. לחצו על "Browse server" ובחרו את הקובץ המבוקש, לאחר מכן לחצו על "העלה". באותו העמוד ניתן לשנות את גודל התמונה. לסיום לחצו על  אישור.  

 

האם ניתן לשנות את כותרות העמוד?


בהחלט. עמוד על סרגל התפריט ולחץ על "ערוך". בחלונית שנפתחה, הנח את העכבר על העמוד אותו תרצה לשנות ובחר באופציה של "ערוך". החלף את כותרת העמוד לכותרת הרצויה לך. לחץ על "שמור" בסיום התהליך.

 

כיצד מעדכנים את המייל אליו מגיעות הפניות מהאתר?

 

בדף הבית או בעמוד "צור קשר" יש ללחוץ על "ערוך" ע"ג טופס מילוי הפרטים. בחלונית שנתפתחת יש להזין במלבן העליון את כתובת המייל אליה רוצים שיגיעו הפניות מהאתר.

כיצד מעדכנים תמונות לגלריה?

 

לחיצה על  שם העמוד "גלריה" תוביל אותך לעמוד בו נמצאות התמונות של הגלריה. הנח את העכבר על אזור הגלריה ולחץ על כפתור "ערוך". לחץ על כפתור "הוסף תמונות" בצד ימין למטה כדי להעלות תמונות מהמחשב שלך. לחץ על כפתור "add files" וסמן את התמונות שברצונך להעלות. לפניך יוצגו התמונות שבחרת להעלות. לחץ על כפתור "upload files" כדי שהתמונות יועלו למערכת.  

 

כיצד ניתן לתת שם לכל תמונה בגלריה?
 

לאחר העלאת התמונות לגלריה, יש לפנות לספריית המדיה בצד ימין למעלה. משם יש לבחור את התיקייה בה שנמרו התמונות הרלוונטיות. יש ללחוץ על התמונה הרצויה ולשם את הכותרת שלה. בסיום התהליך יש ללחוץ על "סגור". על מנת לצפות בשינויים יש ללחוץ על כפתור "פרסם אתר" בצד שמאל למעלה.

 

האם ניתן לשנות את השדות של טופס "צור קשר"?

 

מספר השדות הוא קבוע היות והוא חלק ממבנה סטנדרטי של טופס. ניתן לשנות את שמות השדות ע"י לחיצה על "ערוך" ולאחר מכן לחיצה על השדה שאת שמו רוצים להחליף.
התיבות המסומנות בV נועדו על מנת לקבוע אילו מהשדות ייחשב לשדה חובה למילוי.

יש לכם פרוייקט שתרצו להתניע? תנו לצוות שלנו לייצר לכם חזות ברשת.

תמיכה.

 

שלח

שם מלא:

שדה חובה.

תודה רבה!

פנייתכם התקבלה ונשלחה בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה.

אי-מייל:

שדה חובה.

דברו איתנו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

הודעה:

שדה חובה.

 שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות 9:00-16:00
office@armadil.co.il

שרות לקוחות בימים א׳ עד ה׳ בין השעות

9:00-15:30
office@armadil.co.il

עיצוב אתרים